בתור מאמני כושר …אנחנו תמיד שואפים להגדיל את כמות הלקוחות במינימום מאמצים שיווקיים …ולמקסם את ההחזר הכספי על הזמן שלנו….מאחר והזמן מוגבל ונגמר  … ערך נוסף גם לצעירים ולעצמנו ( בידול + לקוחות שיווק + הרחבת האפשרות להרוויח ) 

היי, אני פולה

מאמנת מעל 20 שנה

קהילת המאמנים שעברו התמחות והדרכות אצל פולה רווח לומדים להתאים את עצמם לעולם החדש בו  מצביעה על גידול הולך וגדל של מתאמנים מהגיל השלישי, הרביעי וכבר אפשר להגיד הגיל החמישי ולהתאים תוכנית אימונים מותאמת שלוקחת בחשבון את רקע המאמן ורקע המתאמן, לוקחת תמונה שלמה של “עולם ההזדקנות” ומתאימה תוכנית אימונים לפי תבנית ושיטה ברורה.

אחד האתגרים הגדולים שעימו אנו מתמודדים הוא הזדקנות האוכלוסייה. עד שנת 2035 צפוי מספרם של בני ה-65 ומעלה לגדול במידה ניכרת ולהגיע ליותר מ-1.6 מיליון, קרוב ל-14% מכלל האוכלוסייה. הייחודיות של אתגר זה נובע משני מאפיינים לתופעת ההזדקנות – ראשית ההזדקנות היא תופעה טבעית אשר מתרחשת אצל כל בני האדם. שנית, בשונה מהרבה אתגרים שבהם הפתרון האידאלי מוביל למיגור האתגר שאתו מתמודדים, בהזדקנות הפתרון האידיאלי הוא אחר

הבנת האדם הזקן דורשת ראייה הוליסטית – על פי תיאוריית הרזרבות מהרגע שהאדם נולד הוא מייצר ואוגר עתודות של משאבים שונים כגון יכולות תפקודיות, יכולות קוגניטיביות, משאבים פיננסיים, מסת עצם, מסת שריר, יכולות פיזיות ועוד.

מגילי 20–30 ומעלה צריכת המשאבים גוברת על יצירת המשאבים  – כלומר העתודות פוחתות. כאשר עתודה יורדת מתחת לתנאי סף, לדוגמה ירידה ביכולות קוגניטיביות, הדבר בא לידי ביטוי בהדרדרות ביכולת התפקודית של האדם ופגיעה בעצמאותו. יש קשר הדדי בין המשאבים שנתחזק בגיל המבוגר, שכן ירידה מתחת לתנאי סף בעתודה אחת יכולה להשפיע לרעה על עתודות נוספות. לדוגמה ירידה בעתודה הפיזית של מסת שריר, כוח, תפקוד – עלולה להוביל לפגיעה בעתודה קוגניטיבית, לפיכך הבנת תהליכי ההזדקנות של האדם דורשת ראייה הוליסטית של הרזרבות השונות ושל ההשפעות ההדדיות. ועל כן האימון והשיקום צריך לקחת בחשבון את המכלול השלם: ניהול בריאות, אורח חיים בריא, אורח חיים חברתי פעיל, אוריינות דיגיטלית שנמצאו והוגדרו כמדדים מנבאים להזדקנות* מיטבית ועל כן הקורסים לא עוסקים רק חיזוק שרירי שלד, אלה עושים שילוב בין חיזוק פיזי, תפקודי, קוגנטיבי, תקשורתי ועוד במכללת פול”ה.

קורסים והסמכות בתחום הכושר

FMS – Functional Movement System Certification and Corrective Exercise Seminars
ד"ר משה מרקו, אקטיביקס
אימון גופני לנשים בהריון ולאחר לידה
גיא שלמון, אקטיביקס
KT Kinesio Taping Basic & Intermediate
סזי עזרא, אקטיביקס
מדריכה לעיצוב ופיתוח גוף Body Sculpture A
ד"ר איתי זיו, המכללה לחינוך גופני ולספורט ע`ש זינמן במכון וינגייט
קורס מדריכי פילאטיס
הג`ימנסיה בית ספר להכשרת מדריכי כושר ותנועה
מדריכה מוסמכת למתיחות מתקדמות בעזרת אביזרים
ניסים זוארץ
מדריכה מוסמכת למתיחות
ניסים זוארץ
השתלמות לעבודה על ילדים – טרום בלט
רונית עוז
מדריכה מוסמכת לג`אז Jazz, כושר גופני ובריאות
המדרשה לתרבות הגוף אמריקה ישראל
מדריכה מוסמכת לקארדיו קמפו - קיקבוקסינג
ג`ורג` אסעלי. המועדון לספורט תרבות ונופש - אוניברסיטת תל אביב
מדריכה מוסמכת למחול אירובי
המדרשה לתרבות הגוף אמריקה ישראל
מדריכה מוסמכת לחדר כושר
המדרשה לתרבות הגוף אמריקה ישראל
2018
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2004
2003
2002
2002
2002
דילוג לתוכן